19.02-25.02

Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
15:00 - 15:30
UUS!
1. Grupp
Algajad (Ettevalmistav II)
15:00
16:20
Tamme staadion - väliriided, jookseme
UUS!
1. Grupp
Algajad (Ettevalmistav II)
15:00
16:20
Tamme staadion - Uisutamine, uisud kaasa, kellel ei ole saab laenutada (2€)
2. Grupp
Ettevalmistav I
15:00
16:20
Tamme staadion - rullikutel sõit, siseriided.
UUS!
1. Grupp
Algajad (Ettevalmistav II)
15:00
16:20
Tamme staadion - siseriided / rullikutel sõit
2. Grupp
Ettevalmistav I
15:00
16:20
Tamme staadion - jooks
15:30 - 16:00
16:00 - 16:30
16:30 - 17:00
2. Grupp
Ettevalmistav I
16:30
18:00
Tamme staadion - Uisutamine, uisud kaasa, kellel ei ole saab laenutada (2€)
3. Grupp
Edasijõudnud (Põhigrupp I)
16:30
18:30
Tamme staadion - Uisutamine, uisud kaasa, kellel ei ole saab laenutada (2€/3€).
3. Grupp
Edasijõudnud (Põhigrupp I)
16:30
18:30
Tamme staadion - jooks (Toome)
3. Grupp
Iseseisev treening
16:30
18:30
3. Grupp
Edasijõudnud (Põhigrupp I)
16:30
18:30
Tamme staadion - jalgpall
17:00 - 17:30
17:30 - 18:00
18:00 - 18:30

Esmaspäev

  • UUS!
    1. Grupp
    15:00 - 16:20
  • 2. Grupp
    16:30 - 18:00

Teisipäev

  • UUS!
    1. Grupp
    15:00 - 16:20
  • 3. Grupp
    16:30 - 18:30

Kolmapäev

  • 2. Grupp
    15:00 - 16:20
  • 3. Grupp
    16:30 - 18:30

Neljapäev

  • UUS!
    1. Grupp
    15:00 - 16:20
  • 3. Grupp
    16:30 - 18:30

Reede

  • 2. Grupp
    15:00 - 16:20
  • 3. Grupp
    16:30 - 18:30
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
15:00 - 15:30
UUS!
1. Grupp
Algajad (Ettevalmistav II)
15:00
16:20
Tamme staadion - väliriided, jookseme
UUS!
1. Grupp
Algajad (Ettevalmistav II)
15:00
16:20
Tamme staadion - Uisutamine, uisud kaasa, kellel ei ole saab laenutada (2€)
UUS!
1. Grupp
Algajad (Ettevalmistav II)
15:00
16:20
Tamme staadion - siseriided / rullikutel sõit
15:30 - 16:00
16:00 - 16:30

Esmaspäev

  • UUS!
    1. Grupp
    15:00 - 16:20

Teisipäev

  • UUS!
    1. Grupp
    15:00 - 16:20

Neljapäev

  • UUS!
    1. Grupp
    15:00 - 16:20
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
15:00 - 15:30
2. Grupp
Ettevalmistav I
15:00
16:20
Tamme staadion - rullikutel sõit, siseriided.
2. Grupp
Ettevalmistav I
15:00
16:20
Tamme staadion - jooks
15:30 - 16:00
16:00 - 16:30
16:30 - 17:00
2. Grupp
Ettevalmistav I
16:30
18:00
Tamme staadion - Uisutamine, uisud kaasa, kellel ei ole saab laenutada (2€)
17:00 - 17:30
17:30 - 18:00

Esmaspäev

  • 2. Grupp
    16:30 - 18:00

Kolmapäev

  • 2. Grupp
    15:00 - 16:20

Reede

  • 2. Grupp
    15:00 - 16:20
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
16:30 - 17:00
3. Grupp
Edasijõudnud (Põhigrupp I)
16:30
18:30
Tamme staadion - Uisutamine, uisud kaasa, kellel ei ole saab laenutada (2€/3€).
3. Grupp
Edasijõudnud (Põhigrupp I)
16:30
18:30
Tamme staadion - jooks (Toome)
3. Grupp
Iseseisev treening
16:30
18:30
3. Grupp
Edasijõudnud (Põhigrupp I)
16:30
18:30
Tamme staadion - jalgpall
17:00 - 17:30
17:30 - 18:00
18:00 - 18:30

Teisipäev

  • 3. Grupp
    16:30 - 18:30

Kolmapäev

  • 3. Grupp
    16:30 - 18:30

Neljapäev

  • 3. Grupp
    16:30 - 18:30

Reede

  • 3. Grupp
    16:30 - 18:30
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev