18.12-24.12

Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
11:00 - 11:30
3. Grupp
Edasijõudnud (Põhigrupp I)
11:00
13:30
Tamme staadion - jooks/jalgpall
11:30 - 12:00
12:00 - 12:30
12:30 - 13:00
13:00 - 13:30
15:00 - 15:30
UUS!
1. Grupp
Algajad (Ettevalmistav II)
15:00
16:20
Tamme staadion - väliriided
UUS!
1. Grupp
Algajad (Ettevalmistav II)
15:00
16:20
Tamme staadion - väliriided
2. Grupp
Ettevalmistav I
15:00
16:20
Tamme staadion - jooks ÜKE
UUS!
1. Grupp
Algajad (Ettevalmistav II)
15:00
16:20
Tamme staadion - väliriided
2. Grupp
Ettevalmistav I
15:00
16:20
Tamme staadion - jooks + ÜKE
15:30 - 16:00
16:00 - 16:30
16:30 - 17:00
2. Grupp
Ettevalmistav I
16:30
18:00
Tamme staadion - puki sõit
3. Grupp
Edasijõudnud (Põhigrupp I)
16:30
18:30
Tamme staadion - Jooks + ÜKE
3. Grupp
Edasijõudnud (Põhigrupp I)
16:30
18:30
Tamme staadion - Jooks (Toome)
3. Grupp
Edasijõudnud (Põhigrupp I)
16:30
18:30
Tamme staadion - Jalgpall
17:00 - 17:30
17:30 - 18:00
18:00 - 18:30

Esmaspäev

  • UUS!
    1. Grupp
    15:00 - 16:20
  • 2. Grupp
    16:30 - 18:00

Teisipäev

  • UUS!
    1. Grupp
    15:00 - 16:20
  • 3. Grupp
    16:30 - 18:30

Kolmapäev

  • 2. Grupp
    15:00 - 16:20
  • 3. Grupp
    16:30 - 18:30

Neljapäev

  • UUS!
    1. Grupp
    15:00 - 16:20

Reede

  • 2. Grupp
    15:00 - 16:20
  • 3. Grupp
    16:30 - 18:30

Pühapäev

  • 3. Grupp
    11:00 - 13:30
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
15:00 - 15:30
UUS!
1. Grupp
Algajad (Ettevalmistav II)
15:00
16:20
Tamme staadion - väliriided
UUS!
1. Grupp
Algajad (Ettevalmistav II)
15:00
16:20
Tamme staadion - väliriided
UUS!
1. Grupp
Algajad (Ettevalmistav II)
15:00
16:20
Tamme staadion - väliriided
15:30 - 16:00
16:00 - 16:30

Esmaspäev

  • UUS!
    1. Grupp
    15:00 - 16:20

Teisipäev

  • UUS!
    1. Grupp
    15:00 - 16:20

Neljapäev

  • UUS!
    1. Grupp
    15:00 - 16:20
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
15:00 - 15:30
2. Grupp
Ettevalmistav I
15:00
16:20
Tamme staadion - jooks ÜKE
2. Grupp
Ettevalmistav I
15:00
16:20
Tamme staadion - jooks + ÜKE
15:30 - 16:00
16:00 - 16:30
16:30 - 17:00
2. Grupp
Ettevalmistav I
16:30
18:00
Tamme staadion - puki sõit
17:00 - 17:30
17:30 - 18:00

Esmaspäev

  • 2. Grupp
    16:30 - 18:00

Kolmapäev

  • 2. Grupp
    15:00 - 16:20

Reede

  • 2. Grupp
    15:00 - 16:20
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
11:00 - 11:30
3. Grupp
Edasijõudnud (Põhigrupp I)
11:00
13:30
Tamme staadion - jooks/jalgpall
11:30 - 12:00
12:00 - 12:30
12:30 - 13:00
13:00 - 13:30
16:30 - 17:00
3. Grupp
Edasijõudnud (Põhigrupp I)
16:30
18:30
Tamme staadion - Jooks + ÜKE
3. Grupp
Edasijõudnud (Põhigrupp I)
16:30
18:30
Tamme staadion - Jooks (Toome)
3. Grupp
Edasijõudnud (Põhigrupp I)
16:30
18:30
Tamme staadion - Jalgpall
17:00 - 17:30
17:30 - 18:00
18:00 - 18:30

Teisipäev

  • 3. Grupp
    16:30 - 18:30

Kolmapäev

  • 3. Grupp
    16:30 - 18:30

Reede

  • 3. Grupp
    16:30 - 18:30

Pühapäev

  • 3. Grupp
    11:00 - 13:30
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev