Meie klubi liikmeks saada on väga lihtne!

 1. Kui oled poiss või tüdruk vanuses kuni 16 (kaasa arvatud) eluaastat. 

  Pole mitte mingisugust vahet kas oled varem kusagil trennis käinud või mitte – meie juurde on kõik oodatud.
  Vaata siit TREENINGAEGADEST, kuna sa saaksid tulla ning lihtsalt tule kohale ja tee meiega trenn kaasa. Kui meeldib, tule aga uuesti ning sa näed kui tore meie juures on. Kui ei meeldi, ei ole hullu – leiad kindlasti endale sobiva trenni kusagil mujal.

 2. Kui oled noormees, neiu, mees või naine vanem kui 16 eluaastat.

  Kirjuta meile info@taaramaeklubi.ee või helista meie treeneritele ning räägi enda soovidest või eesmärkidest mis on seotud spordi ja meie klubiga. Miks sa tahad meiega liituda? Siis saame olla mõlemad teine-teisele kasulikud kui teame eesmärke!
  Uuri julgesti mida me trennides teeme, talv ju tulekul, et mis siis toimuma hakkab?

   

Veel uudiseid