Sporditoit.ee

Eesti suurim sporditoidu veebipood

Sporditoit.ee on Eesti suurim sporditoidu veebipood. Energiageelid, -batoonid, spordijoogid, toidulisandid ja palju muud.
Pakkuda suurimat tootevalikut, et treeningud muutuksid veelgi nauditavamaks. Pakkuda soodsat hinda, et sportimine ei muutuks liiga kulukaks. Pakkuda kiiret tarnet, kiire elutempo juures on aeg tähtis, teeme kõik, et kaup jõuaks kiirelt kliendini.

 

Sporditoit.ee

Alecoq

Eesti parimad joogid

A. Le Coq on Eesti vanim ja suurim joogitootja, kelle tootevalikust leiab 11 erinevat tootegruppi. Neist suurim on õllede tooteportfell, järgnevad mahl, vesi ja karastusjook ning ülejäänud tootegrupid – siidrid, lahjad alkohoolsed joogid, Active mahlajoogid, spordi- ja energiajoogid, siirupid ning kali.
Ettevõte seisab hea Eesti joogikultuuri säilimise ja arendamise eest, hoides au sees nii vanu joogitootmise traditsioone kui ka uuendades pidevalt oma tooteportfelli pakkumaks tarbijatele üha uusi ja tervislikke maitsekombinatsioone.

A’le coq

Paf.com

Spordiennustus

10 fakti Pafi kohta

 1. Oleme Põhjamaade firma
 2. Firma asutati 1966. aastal
 3. Meie kasum teenib üllaid eesmärke
 4. Töötame internetis, maal ja merel
 5. Meil on üle 350 töötaja üle kogu Euroopa
 6. Meil pole aktsionäre
 7. Meie kasum jaotatakse sõltumatult
 8. Töötame seadusliku mängulitsentsi alusel
 9. Arendame oma ainulaadseid mänge ise
 10. Armastame mängida ja uusi tutvusi luua, tule ja liitu meiega
   

  PAF.COM

APChemicals

Eestimaine keemiafirma

APChemicals OÜ on Tartumaal, Vasulas asuv ettevõte, mis toodab kõrgkvaliteedilisi keemiatooteid Private Label põhimõttel. Oleme pühendunud eelkõige autokeemia tootmisele, pakendamisele ja müümisele. Peamised tooteartiklid on klaasipesud, jahutusvedelikud, mootoriõlid ja lahustid. Meid iseloomustab kaasaegne tehnika ja kiire logistika, mis võimaldab kaupa ja materjali tarnida kvaliteetselt ning konkurentsivõimeliste hindadega.

Oleme keskendunud eelkõige Baltikumi, Soome, Rootsi, Norra, Belgia, Holland, Taani, Ukraina, Rumeenia turule.

 

Apchemicals

A&T Sport

Suurepärase toote valikuga ning mis peamine, soodne spordipood

AT Sport spordipood pakub laias valikus spordivarustust. Jalgrattad, rulluisud, suusad, uisud, spordiriided ja palju muud

 

A&T Sport

Look

Jalgrattad ja lisavarustus

LOOK RATTAPOOD
ASUME: Sõpruse pst 29, Tallinn
TEL: 666 0015, GSM: 56 905 428
E-MAIL: info@look.ee

OLEME AVATUD:
E – R 11.00 – 18.00

Look Rattapood

Autospirit

Subaru, Chevrolet ja Fiat

Autospirit AS on Subaru, Chevrolet ja Fiat’i ametlik esindaja Tallinnas ning Autospirit Tartu OÜ Nissan, Kia, Chevrolet ja Fiat’i esindaja Tartus.

Lisaks uute sõidukite müügile, hooldusele ning remondile tegeleme ka kasutatud sõidukite müügiga, pakume Autospirit Liising kaubamärki kasutades kasutus- ja kapitalirendi liisingut ning sõidukite pika- ja lühiajalist renditeenust.

Meie eesmärgiks on leida lahendused kõikide klientide soovidele ja vajadustele ning pakkuda kõrgetasemelist klienditeenindust, nii automüügis kui järelteeninduses. Loodame, et inimene kes kord meie kasuks otsustanud, jääb meie kliendiks pikkadeks aastateks. Et saavutada mainitud kõrgeid eesmärke peame ülioluliseks koondada meie ettevõttesse väga head spetsialistid ning teenindajad.

 

Autospirit

Metro auto

Peugeot, Nissan ja Fiat


Metro Auto avas 2009.a mais Peugeot’ müügi ja teeninduskeskuse Tallinnas, aadressil A.H. Tammsaare tee 53. Seejärel sõlmiti volitatud teenindaja lepingud Nissan´i ja Fiat´iga. 2010.aastal anti Metro Autole ka Alfa Romeo ametliku teenindaja õigused. 2010. aasta juulis ostsime ära ühe Eesti edukama ja kõrgetasemelisema keretöid teostava ettevõtte Benefit AS kereremonditöökoja koos oma ala parimate spetsialistidega.

 

Metro Auto

Zone.ee

Eesti suurim kodulehekülgede majutaja ja domeenide registreerija. Aastast 1999.

1999. aastal tegevust alustanud osaühing Zone Media on üks Eesti juhtivaid
Interneti infrastruktuuri- ning tugiteenuste osutajaid. Zone missioon on pakkuda ettevõtjatele ja ettevõtetele lihtsaid, kiireid, kuid samas töökindlaid lahendusi suhtlemiseks, informatsiooni edastamiseks ning töötlemiseks Internetis.

Meie pakutavad teenused on:

Zone Media